banner6

Osmangazi’de sokak sokak dezenfekte

Bursa Osmangazi Belediyesi, koronavirüs ile mücadele kapsamındaki dezenfekte çalışmalarını 3 günlük sokağa çıkma yasağında da aralıksız sürdürdü.

OSMANGAZİ BELEDİYESİ 03.05.2020, 17:09 04.05.2020, 22:36

Koronavirüsün Türkiye’de ilk görüldüğü günden itibaren dezenfekte ve ilaçlama çalışmalarını dört bir koldan sürdüren Osmangazi Belediyesi, salgının etkilerini en aza indirmek için gayret gösteriyor. Virüsün yayılmasını engellemek ve vatandaşların sağlığını korumak adına ilk vakanın görüldüğü günden bu yana çalışmalarını 7 gün 24 saat sürdüren Osmangazi Belediyesi, ilçede dezenfekte edilmeyen nokta bırakmıyor. Belediye ekipleri, sokağa çıkma yasağının uygulandığı 3 günde 29 meydan, 28 ana cadde, 41 kamu binası çevresi ve 9 bin 400 de çöp konteyneri ilaçladı.

Koronavirüse karşı aldıkları tedbirlerle süreci başarılı bir şekilde sürdürdüklerini belirten Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, “Aldığımız tedbirler kapsamında dezenfekte çalışmaları büyük önem arz ediyor. Ekiplerimiz, 24 saat boyunca çalışmalarını sürdürüyor. İnşallah, bu tedbir ve gayretlerimizin karşılığını en kısa zamanda alacağız” dedi.

Yorumlar (0)
14°
kapalı
banner7