banner1

Osmangazi’de “Bugün” 22 pazar yeri de açık

Koronavirüs ile mücadele tedbirleri kapsamında 23, 24, 25 ve 26 Nisan tarihlerinde uygulanacak sokağa çıkma yasağı nedeniyle Osmangazi’de açılamayacak tüm pazar yerleri bugün hizmet veriyor.

OSMANGAZİ BELEDİYESİ 22.04.2020, 13:17 04.05.2020, 22:43
Osmangazi’de “Bugün” 22 pazar yeri de açık

Ramazan Ayı dolayısıyla yoğunluk yaşanmaması adına ilçedeki 22 pazar alanının tamamı bugün açık olacak. Osmangazi Belediyesi ekipleri, Pazar alanlarında esnaf ve vatandaşlara maske, dezenfektan ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Türk Bayrağı dağıtacak.

“TELAŞA GEREK YOK”

Bursa Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, 4 günlük sokağa çıkma yasağı ve Ramazan Ayı münasebetiyle vatandaşların mağdur olmaması için bütün tedbirleri aldıklarını belirterek, “Hemşehrilerimiz hiç endişe etmesin. Ramazan alışverişlerini bugün rahat bir şekilde yapabilirler. Sokağa çıkma yasağı nedeniyle kurulamayacak pazar yerleri bugün vatandaşlarımıza hizmet verecek. Osmangazi’de 22 Pazar yeri açık olacak. Ekiplerimiz, Pazar yerlerinde vatandaşlarımızın maske ve dezenfektan ihtiyacını karşılayacak. Ayrıca 23 Nisan dolayısıyla vatandaşlarımıza Türk Bayrağı dağıtacağız” dedi.

Yorumlar (0)
hafif kar yağışlı
banner4