Vekil Gözgeç, Kadın Kolları online toplantIsına katıldı

AK Parti Bursa Milletvekili ve AK Parti Genel Merkez İnsan Hakları Başkan Yardımcısı Av. Emine Yavuz Gözgeç, AK Parti Bursa İl Kadın Kolları Başkanı Emel Gözükara Durmaz başkanlığında, İl Kadın Kolları Yürütme Kurulu ve İlçe Kadın Başkanları ile düzenlenen toplantıya telekonferans yöntemiyle bağlanarak katıldı.

GÜNDEM 08.05.2020, 21:58
Vekil Gözgeç, Kadın Kolları online toplantIsına katıldı

Gündeme ilişkin konuların ele alındığı toplantıda konuşan Vekil Gözgeç, “Kadın Kollarımız, bu zor günlerde de ülkemizin geleceği için çalışmaya devam ediyor. Vatandaşlarımız ile yüz yüze olmasa da, halini hatırını sorarak, gönül gönüle bir arada olmaya devam ediyor. Genel Merkez Kadın Kollarımız, ‘Her güne bir etkinlik’ çalışması ile geri dönüşümden çiçek ekmeye, kitaba, hayata dair, evde kalınan sürecin en verimli şekilde geçirilmesine katkı sağlıyor" dedi.

Vekil Gözgeç açıklamalarının devamında, “Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını sürecinde, Devletimiz tüm kurumlarıyla beraber bu süreci en iyi şekilde yönetmeye devam ediyor. AK Parti hükümetlerimizin 18 yıldır, Türkiye’de yaptığı sağlık sisteminin faydalarını, Avrupa’da ve Dünya’da ülkelerin tıkandığı bir zamanda, biz şu anda rahatlıkla görebiliyoruz. Devletimizin aldığı önlemler çerçevesinde polisimizin, bekçilerimizin, jandarmamızın, sağlık çalışanlarımızın, valiliğimiz ve kaymakamlıklarımızca oluşturulan Vefa Destek Gruplarının özverili çalışmaları ile ihtiyacı olan vatandaşların talepleri yerine getirilmeye devam ediyor. Tüm kurum müdürlerimiz, sağlık çalışanlarımız, emniyet güçlerimiz elinden gelenin fazlasını yapıyor. İl ve İlçe teşkilatlarımız da bu önlemlere ciddi destek vererek, devlet ve millet birlikteliğini gösteriyor. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Herkesin Covid-19 salgını nedeniyle dikkatli olması gerektiğini ifade eden Vekil Gözgeç, “Devletimizin aldığı tedbirlere harfiyen uyarak sağlık çalışanlarımıza yardımcı olmaya davet ediyorum. Evde kaldığımız ve kurallara uyduğumuz sürece yaşamakta olduğumuz sıkıntılı sürecin kontrolü kolaylaşacak ve daha fazla can kaybı yaşanmadan sona erecektir. Unutmayalım, bizi biz yapan, birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendirerek yolumuza devam etmektir” dedi.

Vekil Gözgeç konuşmasının sonunda, Ramazan ayının birlik ve beraberlik içinde, huzurlu, bereketli ve hayırlı geçmesini dileyerek, teşekkür etti.

Yorumlar (0)
27°
parçalı az bulutlu