banner1

AK kadınlar otizmli çocukları mutlu etti

2 Nisan Otizm Farkındalık Günü nedeniyle AK Parti Bursa İl Kadın Kolları Başkanı Emel Gözükara Durmaz ve Yönetim Kurulu, BTSO Baha Cemal Zağra Otizmli Çocuklar Eğitim Uygulama Merkezi’ni ziyaret etti.

DİĞER 12.04.2021, 15:12
AK kadınlar otizmli çocukları mutlu etti

AK Parti Bursa İl Kadın Kolları Başkanı Emel Gözükara Durmaz, 2 Nisan Otizm Farkındalık Günü dolayısıyla öğrencileri ziyaretinde, "Çocuklarımız bizlerin en değerli varlığı. Otizmli çocuklarımızın hayatlarını kolaylaştırmak, hepimizin görevi. Otizmli çocuklarımızın ayrıştırılmaya değil, bütünleştirilmeye ihtiyacı var. Bizler AK Parti İl ve İlçe Kadın Kolları olarak ilimizde ve ilçelerde yaşayan otizmli çocuklarımızla düzenli aralıklarla zaman geçiriyor, onlara hediyelerle mutlu etmek istiyoruz. Onların mutlu olması, bizleri de mutlu etti” dedi.

PASTA MUTLULUĞU

Ziyaretin ardından Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç, AK Parti Bursa İl Kadın Kolları Başkanı Emel Gözükara Durmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri Otizmli gençleri evinde ziyaret etti. AK Parti Bursa İl Kadın Kolları Başkanı Emel Gözükara Durmaz, Otizmli genç Ömer Faruk ile pasta kesti. Ömer Faruk pasta heyecanını annesiyle, AK Parti Bursa İl Kadın Kolları Başkanı Emel Gözükara Durmaz ve ziyarette gelenlerle paylaştı.

Yorumlar (0)
21°
az bulutlu
banner4